FlexFlex

Mayıs 2009'da inşası başlayan Dumankaya Flex projesi Mart 2011 itibariyle tamamlandı.

İnşaat sürecinde 13.182 m2 kalıp işçiliğinin yapıldığı proje kapsamında, 27 tır ( 530 ton ) donatı işlendi ve 438 mikser (4.380 m3) beton döküldü.

Duvar imalatı için toplam 49.145 adet ytong tuğla kullanıldığı projede, şantiye tamamlanana kadar 13.927 yevmiye harcandı.

Trafik Derdine Çözüm Sunan Proje

İstanbul gibi bir metropolde yaşamak ulaşım sorununu da beraberinde getiriyor. Artık herkes trafikte geçen zamanı kısaltmak ve daha keyifli bir yaşam sürebilmek adına ev ve iş yerlerinin birbirine yakın mesafelerde olmasını arzuluyor. Böylece trafikte daha az süre geçirerek kendilerine zaman ayırabiliyorlar. Dumankaya trafikte kaybettiğiniz zamanı size geri kazandırmak için bu projeyi hazırladı!

İşten eve 3 saniye !

Ataşehir'de 15 kat ve 90 daireden oluşan Flex "home office" kavramıyla iş ile ev arasındaki mesafeyi bir kaç saniyeye ya da başka bir deyişle 3 - 4 adıma indiriyor ! Flex "iş" ile "evi" birleştiriyor... 39 m2 den başlayan stüdyolar ve 62m2 den başlayan 1+1 daireler ile Flex avantajlı teklifler sunuyor.

Toplantıya in, eve çık !

Flex sahip olduğu alt yapı imkanları ile home officeler için ideal bir ortam sunuyor. Resepsiyon ve lobide ziyaretçilerinizin kabulünü gerçekleştirirken, dairenizden asansörle kolayca ulaşabileceğiniz toplantı odaları tam donanımlı alt yapıları ve özel personeliyle iş görüşmeleriniz için hizmetinizde...

Konforlu günler, güvenli geceler.

Flex'te ayrıca fitness center, yönetici odası gibi üniteler, giriş katında ise bir alışveriş birimi bulunuyor. Panoramik asansörlere katlara ulaşım sağlandığı binanın tam ortasında ise iç bahçe yer alıyor. Projede 1 kapalı otopark ve açık otoparklar mevcut ! Sağlam bir zeminde radye temel teknolojisi kullanılarak inşa edilen Flex'te 24 saat güvenlik ve kontrollü ana giriş sayesinde emniyet en üst düzeyde.