Flex KurtköyFlex Kurtköy

EVİNİZ İŞİNİZDE, İŞİNİZ EVİNİZDE.

Merkezi konumu, Pusula Business ayrıcalıkları, Leed sertifikası adayı ekolojik sürdürülebilirlik konsepti Flex’te bir araya geliyor. Dumankaya Flex’te eviniz iş yeriniz, iş yeriniz eviniz oluyor. 3 ayrı blokta 376 home office ve 7 mağazadan oluşan proje yüzme havuzu ve kafeterya, toplantı salonları, lobi hizmetleri, fitness salonu, çocuk oyun alanı, alışveriş birimleri, kademeli yansıma havuzları, teras bahçeler, yürüyüş ve koşu parkurları, açık ve kapalı otopark , 24 saat güvenlik gibi artılar sunuyor. Ev duygusu korunurken en üst düzey teknolojik alt yapı sunulan projede, daire sahipleri kapalı devre iletişim platformu ile hava durumundan trafiğe, site içi duyurulardan Dumankaya haberlerine kadar her türlü konuda bilgi edinilebiliyor. Home office sahipleri ayrıca Pusula şemsiyesi altında 7/24 sekreterya destekli concierge hizmetinden firma çalışanlarının motivasyonuna yönelik özel hobi organizasyonlarına, özel davet ve toplantı organizasyonlarından her türlü teslimat ve kurye hizmetlerine pek çok avantajdan yararlanıyorlar.

İŞ İLE EV AYNI ÇATI ALTINDA!

Ataşehir bugün İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni finans merkezi... Pek çok ulusal ve uluslararası şirketin merkezinin bulunduğu bölge birbiri ardına açılan AVM’leri, beş yıldızlı tesisleri, sağlık ve spor merkezleriyle metropolün yükselen değerlerinden biri... Flex Ataşehir, işte böyle canlı bir semtin merkezinde inşa edildi. Stüdyo ve 1+1 toplam 90 daire ve home office’den oluşan projenin

bünyesinde toplantı odaları, lounge, otopark, 24 saat güvenlik gibi olanaklar bulunuyor. Toplam 7.475 m2 inşaat alanına sahip olan 15 katlı bu özel proje "iş" ile "ev" yaşamını birleştiriyor.

FLEX KURTKÖY’DE YAŞAM BAŞLADI!

Yaşam konseptlerinin öncüsü Dumankaya, Kurtköy'de yepyeni bir home office projesine imza attı ! Sunduğu geniş sosyal imkanlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştiriyor.

Dumankaya Flex Kurtköy’de 2 ayrı kütlede 5 blok ve 376 adet home office bulunuyor. Projede teslime hazır olan stüdyo, 1+1 ve 2+1 home office seçenekleri bulunuyor.

Dumankaya Flex Kurtköy’de ekoloji ve teknoloji bulunuyor. Ev ve ofis standartları çok yükseliyor.Yaz günlerinde çatıdaki yüzme havuzu, dört mevsim panoramik manzarasıyla flexibleroof sizi ayrıcalıklı bir keyfe davet ediyor. Yine aynı katta bulunan ExecutiveLounge'da iş adamları verimli saatler geçiriyor.

Açık ve kapalı otoparklar, bisiklet parkı, kademeli yansıma havuzları, İspanyol merdivenler, teras bahçeler, yToplantı salonları

  • Lobi hizmetleri
  • Fitness Salonu
  • Çocuk oyun alanı
  • Alışveriş birimleri
  • Kademeli yansıma havuzları
  • Teras bahçeler
  • Yürüyüş ve koşu parkurları
  • Açık ve kapalı otopark
  • 24 saat güvenlik.ürüyüş ve koşu parkurları, 24 saat güvenlik farklı bir sosyal hayatın kapılarını açıyor.