Konsept HalkalıKonsept Halkalı

Dumankaya’nın çok sevilen yatay yaşam konsepti Halkalı’da. Dumankaya Konsept Halkalı, İstanbul’un hızla gelişen semti Halkalı’daki dinamizme yeni bir enerji getiriyor, bölgenin modern yüzü yenileniyor. Pencereden çocuklara sesleneceğiniz kadar doğaya yakın yatay mimari, göz alıyor. Kuşlarla, nilüferlerle, ateşböcekleriyle tekrar buluşacağınız 4.000 m2 genişliğinde göl ferahlığı doğal hayatı zenginleştiriyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 rezidans daire ve 21 kent villası, toplam 812 konut ve 3 ticari alandan oluşuyor. Dumankaya IQ Akıllı Ev Teknolojisi altyapısının sunulduğu Konsept Halkalı’da daire sahipleri , açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası, sosyal tesis, yansıma havuzları, sauna, fitness center, kafeterya, hobi odası, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, peyzaj alanları, su kanalları, 24 saat güvenlik, açık ve kapalı otopark gibi olanaklardan yararlanabiliyorlar..

İstanbul’un Gelişen Yüzü: Halkalı

Uzun yıllardır gelişimine devam eden ve şehir planlamasına uygun bir şekilde kentleşen Halkalı Bölgesi, Avrupa yakasının yaşam standardı en yüksek bölgelerinden biri haline gelmiştir. Birçok yerli ve yabancı araştırma kuruluşu Halkalı Bölgesi’nin İstanbul’da en çok değer kazanacak bölgeler arasında ilk sıralarda olduğu konusunda ortak görüş bildirmektedir.

Türkiye’nin ilk Temapark’ının bu bölgede bulunması ve Konsept Halkalı projesine 1 km yakınlıkta yer alacak olması bölgenin ve projenin yatırım değerini en üst seviyelere taşımaktadır. 150.000 dönüm arazi üzerine konumlanacak olan ve içerisinde AVM, Alışveriş caddesi, Eğlence Merkezi, Fuar ve Kongre Merkezi, Sağlık Merkezi, Oteller gibi farklı temaları bir arada sunacak olan Temapark’ta 4000 kişinin istihdam edilmesi ve ziyaretçi sayısı olarak da İstanbul’un cazibe merkezi olması planlanmaktadır.

Marmaray ile Hızlı ve Konforlu Bir Ulaşım

Düzenli kentleşen Halkalı Bölgesinin değerini ve önemini ispatlayan bir diğer gerçek de, Marmaray projesinin Halkalı’ya kadar uzanmasıdır. Gebze’den Halkalı’ya kadar uzanacak proje toplu ulaşımda bölgede yaşayacak olanlar için büyük avantaj sağlayacaktır. Konsept Halkalı projemiz de Halkalı Metro durağına sadece 1.9 km mesafede yer alacaktır.

Dumankaya Konsept Halkalı ile Yatay Yaşamın Keyfini Çıkarın

Düzenli kentleşen Halkalı Bölgesinin değerini ve önemini ispatlayan bir diğer gerçek de, Marmaray projesinin Halkalı’ya kadar uzanmasıdır. Gebze’den Halkalı’ya kadar uzanacak proje toplu ulaşımda bölgede yaşayacak olanlar için büyük avantaj sağlayacaktır. Konsept Halkalı projemiz de Halkalı Metro durağına sadece 1.9 km mesafede yer alacaktır.

Dumankaya Konsept Halkalı, yaklaşık 59 dönümlük bir alana inşa edilecek olup konut ve kent villalarını bir arada sunan proje, 3 adet konut bloğu, 3 adet müstakil bahçeli ve gölet manzaralı kent villası bloğu, 1 adet ticari blok olmak üzere toplam 7 adet blok ve 833 adet konuttan oluşmaktadır. Yatay konsepti ve fark yaratan mimarisi ile ön plana çıkan Dumankaya Konsept Halkalı, günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları sunmaktadır. 52-62m2 aralığında değişen 1+1, 78-124m2 aralığında değişen 2+1, 131-172m2 aralığında değişen 3+1 daireler ve özel 4+1 kent villalarından oluşan projemizde müstakil bir yaşam alanı sağlayan kent villası konseptine sahip bahçe kullanım alanlı dairelerle peyzaj ve göletlerle iç içe bir yaşam sunmaktadır.

Dumankaya Konsept Halkalı Projesi sosyal imkânlarıyla da bölgede fark yaratıyor. Gün içersindeki stresin atıldığı fitness center , sauna,buhar odası, 500m2’lik geniş açık yüzme havuzu ve gölet kenarlarında keyifle vakit geçirilecek peyzaj alanları yer almaktadır.

Resepsiyondan Dumankaya Pusula hizmetleri aracılığı ile alabileceğiniz catering , ev temizliği , sağlık hizmetleri gibi rezidans hizmetleri de Dumankaya ayrıcalığını her projemizde yaşatacak ek bir değer olarak karşımıza çıkıyor.