Ritim İstanbulİSTANBUL’UN RİTMİ MALTEPE’DE ATIYORİSTANBUL’UN RİTMİ MALTEPE’DE ATIYOR

İstanbul Anadolu Yakası'nın gözde semtleri arasında bulunan ve İstanbul'un ulaşım açısından en avantajlı ilçelerinden biri olan Maltepe'de konumlanan Ritim İstanbul'da yaşam başladı. Ritim İstanbul sakinleri, kompleksin sunduğu konforun, ulaşım kolaylığının ve elegan yaşam koşullarının tadını çıkarıyor.

Ritim İstanbul'un değerli nitelikleri arasında ulaşım kolaylığı üst sıralarda yer alıyor. Kompleksin sakinleri; yanı başlarında bulunan Maltepe metro durağı ve her türlü deniz ulaşımı opsiyonunu sunan 10 dakika uzaklıktaki Kartal iskelesi sayesinde İstanbul'un her noktasına kolaylıkla seyahat ediyorlar. Üstelik Sabiha Gökçen Havalimanı'na da 15 dakika içinde kolayca ulaşabiliyorlar.

Ritim İstanbul'u farklı kılan özelliklerinden birisi, 8 bloktan oluşan komplekste, sosyal tesislerin, ofislerin ve üst düzey mağazaların da konutlarla beraber yer alması oluyor. Sakinlerine seçkin sosyal imkanlar sunan Ritim İstanbul'da ister açık ister kapalı havuzda yüzebilir, lüks spor salonundan faydalanabilir, kültür merkezindeki etkinliklerine katılabilir, en kaliteli restoran ve mağazalardan yararlanabilirsiniz. Otopark alanlarına da özel bir önem verilen projede her dairenin kendi otopark alanı bulunuyor. Tüm bu sosyal, kültürel ve ticari faaliyetlere ev sahipliği yapan kompleks, size her şeyiyle güvenli ve eksiksiz bir yaşam alanı sunuyor.

Ritim İstanbul Projesi'nde bulunan konutlar büyüklük açısından da birçok alternatif barındırıyor. 1+1 dairelerden, 5+1 dublekslere dek geniş bir yelpazede bulunan konutlar arasından size uygun evi seçebilirsiniz. DUMANKAYA IQ, zeki ev teknolojisiyle donatılan konutlarda, daire sakinlerinin ısıtmadan güvenliğe, iletişimden aydınlatmaya dairenin tüm fonksiyonlarını tek bir merkezden yönetme lüksü bulunuyor. Bu yenilikçi teknolojiler, maksimum tasarruf ve güvenlik sağlayarak yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Ulaşımdan, ev içi konfora; sosyal ve kültürel yaşamdan, alışveriş olanaklarına her alanda size kaliteli bir hayat sunan Ritim İstanbul’da başlayan yaşam tüm hızıyla devam ediyor.

www.ritimistanbul.com Ritim İstanbul